Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1

W piątek 25 czerwca 2021 roku w nowomiejskiej „Jedynce” odbyło się zakończenie roku szkolnego 2020/2021, połączone z uroczystością pożegnania Pani Eleonory Lewalskiej Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim, która przechodzi na zasłużoną emeryturę.

Na tę niecodzienną uroczystość przybyli m.in.: Pan Józef Blank - Burmistrz Miasta, Pan Andrzej Nadolski - Przewodniczący Rady Miejskiej, Prezes Zarządu EXPOM S.A. w Kurzętniku Rafał Domżalski wraz z asystentką Martą Tchorzewską, byli dyrektorzy szkoły – Pani Ewa Kijora i Romuald Koszewski oraz uczniowie klas VIII wraz z nauczycielami.

Dyrektor Szkoły Jerzy Resicki powitał wszystkich zebranych na uroczystości, podziękował za wspólny rok i życzył uczniom oraz wszystkim pracownikom szkoły udanych i bezpiecznych wakacji.

 

Następnie podziękowano Pani Eleonorze Lewalskiej, która przez czterdzieści lat uczyła i współzarządzała Szkołą Podstawową nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim.

 

Podczas uroczystego apelu Pan Józef Blank wręczył Nagrodę Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego, ufundowaną po raz pierwszy w tym roku szkolnym dla najlepszych uczniów z każdej szkoły.

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim Nagrodę Burmistrza otrzymała Zofia Mączkowska, uczennica klasy V A, która w roku szkolnym 2020/2021 uzyskała najwyższą średnią ocen na poziomie 5,92.

 

W tym roku po raz kolejny w historii szkoły również zakład patronacki EXPOM S.A, w ramach Programu „Akademia EXPOM” ufundował wartościowe nagrody rzeczowe dla uczniów szczególnie wyróżniających się wiedzą i wynikami w nauce z przedmiotów ścisłych i języków obcych. Ważnym kryterium były również szczególne osiągnięcia w konkursach z tych przedmiotów na podstawie regulaminu programu, w ramach którego cyklicznie są nagradzani najlepsi z najlepszych Szkoły Podstawowej nr 1.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem