Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Dystrybucja maseczek ochronnych w Urzędzie Miejskim w Nowym Mieście Lubawskim

Dystrybucja maseczek ochronnych w Urzędzie Miejskim w Nowym Mieście Lubawskim

W ubiegły wtorek strażacy z nowomiejskiej jednostki Państwowej Straży Pożarnej przywieźli do Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim maseczki ochronne, które w związku z rozwojem sytuacji epidemicznej w województwie warmińsko-mazurskim, zostały przekazane z rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

Od czwartku 11 marca 2021 roku są one pakowane w woreczki po 4 sztuki przez wyznaczonych pracowników Urzędu Miejskiego i strażaków OSP w Nowym Mieście Lubawskim.

W piątek do Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej i zarządców wspólnot mieszkaniowych na terenie Nowego Miasta Lubawskiego zostały przekazane maseczki w kartonach, celem przygotowania w woreczkach pakietów po 4 sztuki maseczek i dystrybucji ich wśród mieszkańców spółdzielni i wspólnot.

 

Od środy 17 marca 2021 roku w Urzędzie Miejskim rozpoczyna się dystrybucja pierwszej partii ponad 4 tysięcy kompletów maseczek. Mieszkańcy Nowego Miasta Lubawskiego, którzy nie mieszkają w spółdzielni mieszkaniowej i wspólnotach mieszkaniowych, będą mogli odebrać od pracowników przygotowane bezpłatne pakiety maseczek ochronnych przy głównym wejściu do Urzędu Miejskiego, ulica Rynek 1, w godzinach 07:30-15:30.

 

Decyzja o zaniechaniu dystrybucji maseczek w terenie, po uzgodnieniu z Zespołem Zarządzania Kryzysowego, podjęta została ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne harcerzy z nowomiejskiego hufca i strażaków OSP w Nowym Mieście Lubawskim.

Ostatnio zmienianyśroda, 17 marzec 2021 07:49
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem