Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego „Ochrona powierzchni ziemi – Usuwanie azbestu”

Nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego „Ochrona powierzchni ziemi – Usuwanie azbestu”

Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego informuje, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza nabór ciągły wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w zakresie demontażu, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest z terenu województwa warmińsko-mazurskiego w ramach Programu Priorytetowego „Ochrona powierzchni ziemi – Usuwanie azbestu” na lata 2020-2021.

 

Dofinansowanie w formie pożyczki można uzyskać w wysokości do 100% kosztów kwalifikowanych przedsięwzięcia. Jednostkowy maksymalny koszt kwalifikowany demontażu, transportu i unieszkodliwiania 1 Mg odpadów zawierających azbest wynosi 500,00 zł.

 

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy składać w elektronicznym systemie wniosków w terminie od 02.06.2020 r. do 31.12.2021 r. lub do wyczerpania alokacji środków. Kwota alokacji do dofinansowania w formie pożyczki wynosi 1 000 000,00 zł. Beneficjentami Programu są podmioty posiadające prawo do dysponowania nieruchomością, na której terenie znajdują się wyroby zawierające azbest, tj.:

  1. Osoby fizyczne
  2. Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
  3. Przedsiębiorcy
  4. Jednostki Samorządu Terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia
  5. PGL Lasy Państwowe
  6. SP ZOZ

 

Szczegółowe warunki udzielenia pożyczki w ramach Programu zawarte są w Regulaminie naboru wniosków na stronie internetowej www.wfosigw.olsztyn.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerami telefonów:

89 522 02 12, 89 522 02 13

lub w formie korespondencji elektronicznej na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmienianyśroda, 17 czerwiec 2020 06:01
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem