Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Seniorzy ponownie spotykają się w Klubach Seniora

Seniorzy ponownie spotykają się w Klubach Seniora

Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego, informuje, że od 1 czerwca 2020 r. (tj. poniedziałek) wznowione zostają zajęcia w Klubach Seniora mieszczących się przy ulicy Żwirki i Wigury 2 oraz Klubu Seniora działający w budynku MCK.

Zarówno personel jak i sale dydaktyczne są przygotowane i dostosowane do prowadzenia zajęć - zgodnie z wytycznymi Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2.

        

Ogłaszamy również nabór na wolne miejsca. Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów w wieku 60+ mieszkających na terenie Gminy Miejskiej Nowe Miasto Lubawskie do udziału w projekcie pod nazwą ,,Wsparcie usług społecznych w Gminie Miejskiej Nowe Miasto Lubawskie”. Dla uczestników zaplanowane są bezpłatne formy wsparcia, m.in. zajęcia relaksacyjno-gimnastyczne, manualne, muzyczne, kulinarne itd.

 

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o pobranie dokumentów rekrutacyjnych w Klubach Seniora, do których chcą uczęszczać.

 

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020  Wsparcie usług społecznych w Gminie Miejskiej Nowe Miasto LubawskieRPWM.11.02.03-28-0074/1

Ostatnio zmienianypiątek, 29 maj 2020 11:33
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem